Pohyblivé terasy

V letných horúčavách je bazén doslova vykúpením. Zaberá však plochu, ktorú už nijak inak nevyužijete. Koľko hodín denne a koľko dní v roku sa kúpete? A čo ak by sme vám v ostatný čas darovali namiesto vody pevnú pôdu pod nohami? Cez deň sa osviežite a večer sa bazén jediným tlačidlom prekryje. Vytvoríme tým priestor, ktorý môžete využiť na posedenie s priateľmi, či mini-športovisko.

Pohyblivá terasa spája v jednom zariadení viac funkcií:

  • počas kúpania slúži ako priestor na opaľovanie sa a relaxovanie vedľa bazéna,
  • v priebehu pár minút dokáže celú plochu bazéna prekryť. Vznikne tak nový, plne pochôdzny priestor.
  • plocha, ktorá sa vďaka nej vytvorí, je teda dvojnásobná. Pohyblivá terasa totiž prekryla bazén a na mieste, kde predtým stála, je ďalšia, rovnako veľká plocha.
  • naše riešenie je aj estetické, keďže neobsahuje viditeľné koľajnice.
Posuvná terasa

Špecifikácia produktu:

Elektrický s množstvom bezpečnostných prvkov, alebo manuálny na kľuku (prípadne efektným stacionárnym bicyklom).

Šírka x dĺžka (závisí od rozmeru bazéna a vašich požiadaviek) x výška (0,2m).

Posuvná na koľajnici, samonosná posuvná bez koľajnice, sklopná, horizontálne posuvná,  prípadne ich kombinácia . Rám je jednodielny alebo viacdielny.

Ovládací „high-tech panel“ s nabíjačkou, wi-fi, displejom na ovládanie terasy, osvetlením, ozvučením…

  • Konštrukcia: antikor, zinkovaná oceľ
  • Pochôdzna vrstva: môže byť z exotického dreva, rôzneho druhu umelých povrchov (plastové laty, imitácie dreva a pod.),pokrytá dlažbou, živým trávnikom či športovým povrchom (mini golf, pieskovisko pre deti, petanque a pod.)

Chráni bazén pred znečistením, prehrievaním a únikom tepla (vďaka integrovanej termo-vrstve na udržanie teploty). V prípade záujmu môže mať aj senzor na zmenu počasia- ak nie je majiteľ doma a začne pršať, bazén sa sám zatvorí. Možností je viac a sme otvorení každému dobrému nápadu.